Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur. Flora Huta-Pumo is on Facebook. Eni Vasili: Pse nuk shëndoshesh ti? Gazetarja Iva Tiço është shprehur në rubrikën “Për drekë me mua” se ajo ha makarona gati çdo ditë dhe rrallëherë gatuan ndonjë supë. nga Arian Galdini Shantazhistë, gjobaxhinj, etj, ishin pak a shumë cilësorët që Eni Vasili përdorte për kolegët dhe konkurentët e … Drejtoresha e ISHP-së përballet me incidentin e papritur gjatë transmetimit ‘live’ në emision, ndërhynë menjëherë Eni Vasili: Ua zonja Fico...(REPLIKAT) Situata nga koronavirusi në Shqipëri, mjeku Dasho: Më shqetësues bllokimi i kapaciteteve, qytetarët po paguajnë qindra euro për ekzaminime spitalore njohur shqiptare, dhe fama e saj arriti kulmin në vitin 2012-2013 gjatë emisionit "Shihemi Në Gjyq". A do të japë dorëheqjen Kadri Veseli?- e pyeti Eni Vasili. Por unë them se nuk ka asnjë shkak dhe arsye për të dhënë dorëheqjen. Jemi mësuar ta shohim me veshje serioze, në studion e saj në programin “Studio e hapur” në News 24, duke u përballur me politikanë në debate të ethshme. Saimir Lolja: Dhimotiki e sjellur nga era apo Shqip nga rrënjët? Për Eni Vasilin, Fred Pezën dhe debatin mbi mediat në Shqipëri! libra, studime, kujtime dhe biografi historike mbi periudhen e komunizmit shqiptar. Rama i kërkoi moderatores së emisionit “Open” që t’i mbyllte mikrofonin analistit, ndërsa Vasili … Më mua sonte është Presidenti i Republikës, Ilir Meta. Publikuar. Ish-anëtari i Kongresit amerikan, përgjatë kohës sa Bill Clinton ishte president, Eliot Engel, ka rikujtuar kohën kur nuk u la të futet në Kosovë nga Millosheviçi më 1995-ën për të kryer funksione diplomatike. Për Eni Vasilin, Fred Pezën dhe debatin mbi mediat në Shqipëri! Nike Air Shake Ndestrukt (Big Kids) (AA2888-101) : Footwear: Nike Air Shake Ndestrukt (Big Kids) “Dorëheqjen e mendon dhe e gjykon në vetëdijen e tij, zoti Veseli. Tashmë edhe personazhi kryesor tek rubrika "Shihemi Në Gjyq". Ndërsa “shejtani” në bark, nuk e lë të shëndoshet. Por është shtruar profesor Dhimitri (Dhimitër Kraja) që ka qenë shef i spitalit. nga Arian Galdini Shantazhistë, gjobaxhinj, etj, ishin pak a shumë cilësorët që Eni Vasili përdorte për kolegët dhe konkurentët e saj të mbrëmjeve televizive shqiptare. Avokati Spartak Ngjela është i njohur për qëndrimet dhe deklaratat radikale për situatën politike. Por ndryshe nga herët e tjera, kur flet për kulisa mes Ramës, Metës këtë herë ka vënë në shënjestër ish-Kryeministrin Sali Berisha. Zemra Shqiptare ekziston sepse shqiptarët kanë Zemër. Mirë se erdhët në “Open”! Nga. Vigan Aliu is on Facebook. Secili nga kandidatët duhet të dëshmojë se i plotëson kriteret e parapara nga ligji, duke filluar nga figura e lartë morale, profesionalizmi e deri te biografia e të qenët në rregull me ligjin. Në foton e fundit të publikuar të të vesë së diktatorit Enver Hoxha, kishte mjaft prej përdoruesve të rrjeteve sociale që shtronin pyetjen: Akoma gjallë kjo?! Musa Ajeti is on Facebook. Një nga këto është edhe gazetarja dhe moderatorja e njohur, Eni Vasili. Musa Ajeti është në Facebook. Nga Eni Vasili/ Replikë me Sali Berishën dhe Mero Bazen. Join Facebook to connect with Vigan Aliu and others you may know. Gazetarja e njohur, Eni Vasili ka reaguar në lidhje me ndalimin e kolegut të saj, Henri Çilit. Për këtë biem dakort të gjithë, vetëm ato që nuk kanë vetëdije kombëtare”- tha Nurellari. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur. cna. https://shqiptarja.com/lajm/kur-clirim-gjata-ndjehet-si-mato-gruda-eh-mato-mato Access knowledge, insights and opportunities. Build and engage with your professional network. Pëllumb Pipero: Drejtues spitali nuk ka sepse drejtuese është profesoreshë Najada. Ma tërhoqi vëmendjen ai shpërthim pothuajse interesant, jo për çka shkruante Eni, por për gjetjen e saj për t'i… Për herë të parë, reklamat në median online i kanë kaluar ato në shtypin e shkruar, duke shënuar një pikë … Join Facebook to connect with Musa Ajeti and others you may know. Kontakt; Hedhja e shortit për KED; Gjuha: Shqip; English; Presidenti. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Eni Vasili dhe të tjerët që mund t'i njihni. Në fakt, Nexhmija nuk është se u "vra" shumë gjatë jetës së saj në diktaturë dhe dokument Join Facebook to connect with Flora Huta-Pumo and others you may know. 675 million+ members | Manage your professional identity. Lufta e UÇK- së është e drejtë. Simbolet October 29, 2020 • No Comments • Lajme Opinion. Që nga mesnata e së hënës e deri mesditën e së martës, e pashë veten protagoniste jo vetem të thuajse të të gjitha ballinave të portaleve online, por edhe të disa shkrimeve … Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Musa Ajeti dhe të tjerët që mund t'i njihni. Eni Vasili: A është e vërtetë që ka drejtues spitali të shtruar në Infektiv? Mirë se erdhët në “Top Channel”! Në një postim në Facbook, Ngjela prezanton disa shifra të frikshme, që sipas tregojnë pasurinë e Familjes Berisha dhe […] Më 20 Tetor 1827, në jug të Gadishullit Dorik (sot, Peleponezi), ndodhi beteja detare në gjiun e qytetit Navarino (Pyllas, ndërsa sot, Pylos). Eni Vasili është në Facebook. Po më herët Elda Pino, Eni Vasili, Ilva Tare apo të tjera sot në nivele shumë të larta profesionale si Juli Krisafi, Eriona Shehu, Genta Popa, Monika Stafa, Beti Njuma, Sonila Meço, Fjoralda Shehu, Daniela Kostandini, Valbona Kurti apo ekipi simpatik i femrave folëse të News 24. Eni Çobani është personalitet televiziv, juriste dhe pedagoge. Ha makarona gati çdo ditë”. Gazetarja (Eni Vasili): Mirëmbrëma të nderuar teleshikues! Ajo thotë se Profesor Dhimitri u rikthye në detyrë pasi kishte dalë në pension. Biografia; Funksionet; Institucioni. Kryeministri Edi Rama ka ndërprerë emisionin dhe ka debatuar me moderatoren Eni Vasili, pasi Agron Gjekmarkaj ndërhyri disa herë teksa ai po fliste për hapjen e negociatave. 20:50-27 Shkurt, 2018. Iva Tiço: “Unë supë një herë në 2-3 vjet bëj.